Zacznij już dziś. I Wyjdź z Depresji!

Twoje Życie Stanie Się Bardziej Kolorowe, Gdy Pozbędziesz Się Tego Co Ciągnie Cię w Dół

Wyjdź z depresji, zrób najważniejszy krok: Zneutralizuj szkodliwe przekonania

Czy wiedziałeś, że głównym źródłem depresji są szkodliwe przekonania zainstalowane w twojej głowie? Te przekonania powodują, że możesz czuć się przytłoczony i nie potrafisz znaleźć wyjścia z tego "pokoju", w którym zostałeś zamknięty. Najpierw pewna sytuacja, a zaraz całe życie zacznie lub już zaczęło ciebie przygniatać. Zapadasz się w sobie, tracisz nadzieję i poczucie sensu. Brzmi znajomo? Ja znam to doskonale. Ale czy musi tak być? Czy nie ma wyjścia z tej sytuacji? A gdyby tak zakwestionować to, w jaki sposób postrzegasz świat? A gdyby tak spojrzeć na te wszystkie przygniatające sprawy z zupełnie innej perspektywy? A gdyby tak doświadczyć czegoś odkrywczego, czegoś co przywróci sens i barwy twojemu życiu, pokaże wyjście z tego ciemnego pokoju. Pokaże, że za tymi drzwiami jest coś wspaniałego i pięknego, czego jednak nie widzisz siedząc w zamknięciu.


W pracy z depresją pierwszym i najważniejszym krokiem jest neutralizacja szkodliwych przekonań, gdyż to właśnie te przekonania zamykając nas w tym pokoju bez wyjścia i każą tam pozostać. Podejmując ten pierwszy i najważniejszy krok stajesz na najlepszej drodze aby skutecznie pozbyć się depresji. Przejdź do dalszej części i zobacz co dla ciebie przygotowaliśmy.


UWAGA. Proces wesprze ciebie w wychodzeniu z depresji. Jednak proces nie zastąpi profesjonalnej terapii psychologicznej / psychiatrycznej dlatego jeśli chorujesz na depresję koniecznie udaj się do specjalisty.

Wyjdz z depresji Prod1

Oferta Specjalna! Skorzystaj teraz za 97 27zł  >>

Oto co otrzymasz korzystając z procesu

Jak skutecznie pozbyć się depresji

Otrzymasz wiedzę ekspercką o tym czym dokładnie jest depresja i jaki najważniejszy krok wykonać, aby skutecznie się jej pozbyć.

Świadomość własnych szkodliwych przekonań

Dowiesz się co tkwi w Twojej głowie, o czym nie masz pojęcia, a wpływa na Twój sposób myślenia i postrzegania otaczającego Ciebie świata.

Zneutralizujesz dowolne szkodliwe przekonanie

Otrzymasz ćwiczenie, które pozwoli Ci na zneutralizowanie dowolnego szkodliwego przekonania, które w sobie odkryjesz. Ćwiczenie w późniejszym czasie będziesz mógł/mogła zastosować do zmiany kolejnych przekonań.

Interaktywny materiał video

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy około 35 minutowe nagranie, podczas którego przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Twórcy Procesu

Piotr Otto

Trener zmiany, Coach, Hipnoterapeuta

Piotr rozwojem osobistym zajmuje się od ponad 20 lat, co w połączeniu z doświadczeniem życiowym sprawiło, że Piotr jest człowiekiem pełnym zrozumienia i pokory. Najważniejszą intencją oraz misją Piotra jest niesienie skutecznej pomocy innym ludziom. Piotr pracując w różnych nurtach psychologicznych osiągnął poziom ekspercki, a jego metody są w 100% bezpieczne i sprawdzone, stosowane od wielu lat i opisane w literaturze, a także przebadane i rozwijane na uczelniach wyższych. Piotr nie tylko pomaga klientom, również organizuje certyfikowane szkolenia ucząc innych.

Piotr zajmuje się w szczególności częścią merytoryczną i procesową platformy.

Marcin Świgoń

Coach

Trudne doświadczenia życiowe pchnęły Marcina w kierunku rozwoju osobistego i poszukiwania sensu oraz zrozumienia. Marcinem kieruje chęć pomocy innym w trudnych dla nich chwilach, a także pokazania jak ważne jest zrozumienie i przeramowanie ciężkiej sytuacji, w której się znajdujemy. Bo żadna sytuacja nie jest beznadziejna i jest jedynie nauką na przyszłość. Marcin latami poszukiwał narzędzi psychologicznych, które mogłyby mu pomóc. Odnalazł je. I właśnie tymi skutecznymi narzędziami chce podzielić się również z Tobą.

Marcin zajmuje się w szczególności częścią techniczną i technologiczną platformy oraz jej promocją.

Co klienci mówią o Piotrze

"Poczułem się lekko jakby ktoś zdjął ze mnie kamień"

Od kilku lat po rozpadzie wieloletniego związku zmagam się z depresją, przez ostatnie 2 lata praktycznie stale na lekach. Mam za sobą zarówno pobyt w szpitalu psychiatrycznym jak i roczną psychoterapię. Wszystkie konwencjonalne metody działają z niewielkim skutkiem dlatego postanowiłem skorzystać z innych rozwiązań. (...) Po tych kilku spotkaniach poczułem się lekko jakby ktoś zdjął ze mnie kamień. Kiedy to piszę jest jesień 2018, minął ponad rok. W ciągu tego okresu spotkaliśmy się jeszcze 4 razy i o depresji zapomniałem zupełnie. Nie wiem czy będzie celowe moje polecenie P. Piotra komuś, ale mogę tylko powiedzieć na 100%. Mnie pomogło i kiedy wspomnę sobie siebie sprzed 2 lat czuję, że żyję w lepszym świecie.

Paweł

"Nurt procesu jest bardzo przemyślany i daje możliwość, doświadczenia i umiejętność poradzenia sobie z założeniami"

Proces z Piotrem jest bardzo otwierający i wspierający do zadanego problemu. Piotr słucha i ma mega pozytywną energię. Nurt procesu jest bardzo przemyślany i daje możliwość, doświadczenia i umiejętność poradzenia sobie z założeniami.

Emilia

"Pełen profesjonalizm, w każdym aspekcie"

Polecam ...Pełen profesjonalizm, w każdym aspekcie.

Sylwia

Skorzystaj z procesu już Teraz!

27 zł to koszt 3 piw w mieście. Tyle też kosztuje 1 pizza.


Czy piwo lub pizza mogą dokonać w Tobie dobrych zmian? Na pewno nie. A czy proces, który przygotowaliśmy może to zrobić? Na pewno tak!

Proces jest skuteczny i korzystny dla każdego, oparty na dobrze nam znanych narzędziach psychologicznych w pracy z depresją.


Mimo tego pamiętaj, że proces, który oferujemy, nie zastąpi profesjonalnej terapii psychologicznej / psychiatrycznej dlatego jeśli chorujesz na depresję koniecznie udaj się do specjalisty. Ale proces na pewno zdecydowanie przyspieszy przebieg Twojej terapii.

ROZPOCZNIJ WYCHODZENIE Z DEPRESJI
Wyjdz z depresji Prod1

Zneutralizuj Szkodliwe Przekonania

PLN

97

  27

  • Poznasz najskuteczniejszy sposób na wyjście z depresji
  • Poprowadzimy Cię krok po kroku dzięki interaktywnemu materiałowi wideo (ok 35 minut nagrania)
  • Wykonasz najważniejszy krok aby wyjść z depresji

100%

GWARANTOWANY ZWROT PIENIĘDZY

100% Satysfakcji Gwarantowane przez 30-Dni

Skorzystaj z procesu już teraz bez ryzyka. Jeśli uznasz, że proces nie spełnił Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci całą wpłaconą kwotę.


FAQ:

Często Zadawane Pytania (FAQ)

Czy są inne ukryte koszty?

Dlaczego sprzedajecie to tak tanio?

>